3 X humor a zábava

Balíček humor a zábava:

Jaroslav Konvička - Učytelskej

Eda Veselý - Číšnické humoresky

Miroslav Kopecký - Programátorské historky

Počet
500,00 Kč
s DPH

Učytelskej - Jaroslav Konvička

 Čenda je učitel. Bylo těžké si to přiznat.

Život měl nalajnovaný jako fotbalový stadion. Když se ho v dětství zeptali, čím hodlá být, až vyroste, otevřel ústa nabitá slovy jako kosmonaut, kovboj, traktorista, ovšem otec s ním měl jiné plány.

Zatímco před tabulí válčí se třídou čtrnáctiletých rošťáků a jeho donkichotská povaha naráží na zkostnatělost školství, ve volném čase svádí vnitřní boj
o vlastní identitu.

Veselé Historky Programátorské

Zajímá vás, co se děje za zdmi ústavů, v nichž se vyvíjí software? Chtěli byste vědět, zda jsou předsudky o počítačových odbornících pravdivé? Na tyto a spoustu dalších otázek vám odpoví tato kniha. A jestli ne, tak se alespoň pobavíte tím, co vše se za počítačem může přihodit. Knížka je také extrémně vhodná pro všechny "ajťáky", aby se odreagovali od své práce a nezbláznili se z ní. Vyskytuje-li se proto nějaký ve vašem okolí, neváhejte a knihu mu pořiďte. Nepředpokládáme totiž, že by se kromě své práce zajímal ještě o něco jiného, natož o literární novinky. V příbězích popsané vzorové ukázky odstrašujícího chování dotyčnému zajisté pomohou ve snadnější socializaci a začlenění se do společnosti.

Číšnické Humoresky - Eda Veselý

Znáte poctivou toaletářku Emu, zvědavou servírku Čikinu Lechtavou, číšníka Ferdu Ruku, rituály prapodivných hostů, zažili jste souboj rumových titánů či navštívili hospůdku snů? Že ne? Nevadí. Na stránkách této knihy vše snadno doženete. Upozornění! Po přečtení Číšnických humoresek už nikdy nebude prožitek návštěvy restaurace fádní.

Další balíčky se slevou

krimi

Balíčky knihy

50 ks

Balíček humor a zábava:

Jaroslav Konvička - Učytelskej

Eda Veselý - Číšnické humoresky

Miroslav Kopecký - Programátorské historky

Mohlo by vás také zajímat