Vážení a milí malíři, fotografové, spisovatelé či hudebníci, vítáme Vás v novém uměleckém portálu Talent Pro ART.

Rádi bychom zde dávali prostor všem umělecky zaměřeným lidem a propojili tak svět umělců s jejich příznivci. Jsme otevření všem uměleckým směrům.

Jsme novým nakladatelstvím, které však má od svého počátku sepsané smlouvy s nejvýznamnějšími distributory. Vydáváme knihy začínajícím autorům i již zkušeným spisovatelům. Naše podmínky patří k nejvýhodnějším, které mohou začínající autoři získat. Podrobnosti se dozvíte ve speciálním článku o nakladatelství - Jak vydat knihu v nakladatelství Talen Pro ART, který vyjde v nejbližších dnech.

Tyto webové stránky jsou navíc propojeny s profesionálním literárním serverem Talen pro ART, kam po dohodě s naší redakcí může psát kdokoliv, kdo požádá o členství a jeho díla budou redakcí schváleny. Více o podmínkách psaní se dozvíte na stránkách literárního serveru.

Začínajícím autorům knih nabízíme lektoraci jejich textů a korespondenční spolupráci s tvorbou jejich textu.

Dále nabízíme autorům prodej jejich knih, obrazů, fotografií nebo CD přes komisní prodej, pokud se nejedná o díla, která vyšla v našem nakladatelství, či nakladatelskou smlouvu, pokud knihy vydají u nás. Pokud byste o tuto službu měli zájem, napište nám na mail info@talentproart.cz

Také pro Vás chystáme řadu literárních soutěží a jiných literárních akcí.

Budeme též pořádat občasná literární setkání a čtení s literárními workshopy, na kterých naši zkušení redaktoři zhodnotí Vaše díla.

Mimo zmíněné akce pro Vás připravujeme řadu literárních i jiných umělecky zaměřených seminářů, postupně vše zveřejníme a včas Vás budeme informovat.

Chystámetéž výstavy obrazů a fotografií.

umělcům, kteří si nevědí s účetnictvím, poradíme, jak na to.

To je prozatím vše, co Vám můžeme nabídnout. Věříme, že budete s námi spokojeni. Společnými silami můžeme nalézt nové vynikající spisovatele, malíře či hudebníky.

To je hlavním cílem nově vznikajícího uměleckého portálu.

Děkujeme za přízeň, uděláme vše pro to, abyste byli spokojení

Jiří Pešaut

Talent Pro ART, s.r.o.