Jak publikovat na literárním serveru Talent Pro ART

Vítáme Vás na profesionálním literárním serveru Talent Pro ART

Literárních serverů je na internetu již spousta, mnoho z nich slibuje možnost publikování Vašich textů a některé nabízí možnost i vydání knihy. Ve skutečnosti je tato cesta velice dlouhá a obtížná. Domněnka, že nakladatelé a redaktoři krouží nad prostorem literárních serverů, aby ulovili zaručeně úspěšného spisovatele je směšná. Nakladatelství dostávají spoustu děl, nemají zapotřebí a ani tolik času hledat autory jinde.

Ale proč by toto nemohla být cesta, jak najít zajímavé autory a vydat jim neméně zajímavou knihu? Toto však nelze uskutečnit na amatérském literárním serveru. Redaktory je třeba zaplatit.

A proto jsme vytvořili tento profesionální literární server, kde jsou sice některé uživatelské role placené, ale mají bezesporu mnoho výhod.

1. Auto_Basic

Tímto autorem se stáváte automaticky po první registraci a je zdarma. Ihned máte možnost vkládat svá díla, avšak maximálně 1 týdně. Na díla těchto autorů se primárně reaktoři nedívají a rozhodně je nekomentují. Tato uživatelská role je vhodná pro uživatele, kteří rádi píší, ale nemají ambice vydávat knihu nebo e-knihu v nalkladatelství Talent Pro ART

 

konkrétního díla. V případě, že se autor z této skupiny rozhodne vydat knihu v našem nakladatelství, automaticky dostává slevu 30% na zák

2. Extra_autor

Tímto typem uživatele se stáváte po publikování alespoň jednoho díla pod uživatelem Autor_Basic, a zároveň po zakoupení ročního kuponu Extra_autor za 240 Kč. Tento uživatel může publikovat jedno dílo za dva dny, ale má spoustu dalších výhod. Předně, jeho díla pravidelně sledují redaktoři a v případě dlouhodobě zajímavého autora, jej kontaktují. V případě, že se autor z této skupiny rozhodne vydat knihu v našem nakladatelství, automaticky dostává slevu 10% na základní poplatek (zálohu) z nabídky nakladatelství na vydání knihy vlastním nákladem a bonus 1000 Kč, pokud vyprodá s jedním titulem vydaným v nakladatelství talent pro ART více než 1000 výtisků. Nejlepší díla těchto autorů vydáme v placeném E-ZINU, který chystáme vydávat. Publikování v E-Zinu bude honorované.

Extra _Autor roční kupón

Jak postupovat?

  1. pokud ještě nejste registrovaní jako Autor_basic, učińte tak
  2. Vložte jedno dílu na náš literární server, které splňuje kritéria a pravidla tohoto serveru, tedy nehanobí rasu, není pornografické a neporušuje české zákony ani zákony EU.
  3. Kupte si roční kupón Extra_Autor
  4. Napište na mail redakce@talentproart.cz žádost o přidělení práv (do budoucna řešíme zautomatizování tohoto kroku)
  5. Publikujte svá díla pod s novým oprávněním a využívejte další výhody získaných uživatelských práv.

Těšíme se na další spolupráci

3. Autor_Gold

Tímto typem uživatele se stáváte jen po schválení této role administrátorem, další podmínkou je po publikování alespoň 20 děl pod uživatelem Extra_autor a zároveň zakoupení ročního kuponu Autor_Gold za 350 Kč. Tento uživatel může publikovat dvě díla za den a má spoustu dalších výhod. Předně, jeho díla pravidelně sledují redaktoři a všechny minimálně krátce okomentují a dvě díla měsíčně i podrobně. Autor může redakci požádat o komentář konkrétního díla. V případě, že se autor z této skupiny rozhodne vydat knihu v našem nakladatelství, automaticky dostává slevu 30% na základní poplatek (zálohu) z nabídky nakladatelství na vydání knihy vlastním nákladem a navíc bonus 2000 Kč, pokud vyprodá v našem nakladatelství s jedním titulem více než 1000 výtisků. Dále z příspěvků těchto autorůbudeme vybírat díla do připravovaných E-Zinů, kde budou jejich díla placená.

Nakladatelství Talent Pro ART

4. Spisovatel

Speciální skupina. Členem této skupiny se může stát pouze autor, kterého si sami vybereme a bude mít zároveň o členství zájem. Podmínkou je, že vydá u nás alespoń jednu knihu, nebo v jiných nakladatelstvích alespoń tři knihy. Tento autor může u nás publikovat libovolné mno.žství článků, některé jeho články mohou být placené (články na zakázku), získává bonus 3000 kč za prodaných 1000 výtisků z dalšího titulu vydaného v našem nakladatelství a další výhody dle vzájemné dohody při vydání dalšího titulu v našem nakladatelství.

Poznámka:

Zpočátku oslovíme skupinu známých a ověřených uživatelů, o kterých víme, že jsou jejich díla kvalitní. Registraci necháme dočasně otevřenou. Předpokládáme u autorů základní kulturní předpoklady a lidskou slušnost. Pokud by jakýkoliv uživatel porušil kodex tohoto literárního serveru, bude nekompromisně smazán. Věříme však, že toto nebude nutné. Pokud by se toto přece jenom stávalo častěji, možnost prvotní registrace podmíníme schválením.

(V případě zájmu o další podrobnosti pište na adresu: redakce@talentproart.cz)

Napsat komentář